تبلیغات بلاگری


تبلیغات بلاگری در اینستاگرام

انواع تبلیغات بلاگری در اینستاگرام این روزها حسابی مد روز شده است. اگر اینستاگرام خود را باز کنید، صفحات زیادی با فالورهای زیادی وجود دارند که اکثر دوستان و آشنایان شما آن ها را فالو کرده اند.

همانطور که مشغول اسکرول کردن صفحه هستید، کلیپ های طنز, تبلیغات بلاگری زیادی می بینید و به آن ها لبخند می زنید. گاهی این کمدین های اینستاگرامی یا بلاگر ها کارهای جنجالی می کنند و هرکجا در فضای وب که بروید درباره آن ها صبحت می شود.

تبلیغات بلاگری
تبلیغات بلاگری

انواع بلاگری:

 

بلاگر اجتماعی:

بلاگر اجتماعی شاید به موضوعات روز علاقه مند باشید و هر موضوعی که به سرعت در جامعه ترند می شود و همه جا صحبت از آن است برای شما جالب باشد.فعالان اجتماعی، آن هایی هستند که از بحث های جنجالی لذت می برند.

بلاگر سفر:

اگر عاشق سفر کردن هستید و سر زدن به جاهای دیدنی هستید، حتما عکاسی جز روال روزمره شماست. می توانید عکس های خودتان از مناطق خاص، دیدنی و جذاب را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

 

بلاگر هنری:

شاید یکی از سرگرمی های شما ساخت لوازم هنری باشد. اگر در اوقات فراغت خود نقاشی های زیبا می کشید یا انواع سبد، ساک خرید و چیزهای دیگر درست می کنید، می توانید عکس محصولات و هنرهای خود را در صفحه به اشتراک بگذارید یا آن هنر را به دیگران آموزش دهید.

 

بلاگر لایف استایل:

این دسته از بلاگرها بیش ترین تعداد فالوها را دارند. موضوعات پست هایشان هر چیزی را شامل می شود. و می توان گفت که سایر موضوعات بلاگری را در بر می گیرد.

 

چگونه بلاگر لایف استایل شویم؟

 

مهارت های لازم برای بلاگر شدن

اولین چیزی که برای بلاگر شدن لازم دارید صبر و حوصله است. در جریان مدها و ترندهای روز بودن یکی از مواردی است که می تواند به کسب وکار شما به عنوان یک بلاگر رونق ببخشد. اطلاع از انواع تکنیک های بازاریابی و جذب مشتری و مخاطب از موارد الزامی است. هرچه برای مخاطب خود جذاب تر باشید درآمد شما به عنوان بلاگر اینستاگرام بالاتر خواهد رفت.

 

هر بلاگر باید در جهت به دست آوردن این خصوصیات تلاش کند:

  • ظاهر دلنشین
  • بیان خوب
  • به روز بودن
  • صبر و مداومت
  • علاقه به کار
  • دانش برقراری ارتباط با دیگران
  • و …

برای دریافت مشاوره در نحوه صحیح تبلیغات با کانون آکهی و تبلیغات سورنو در ارتباط باشید.

ادرس صفحه اینستاگرام :

sooreto

sooreno


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.