تبلیغات حرفه ای کسب و کار

تبلیغات حرفه ای کسب و کار

تبلیغات حرفه ای مهمترین اصل در هر کسب و کار

ارائه خدمات رایگان،همیشه گزینه جذابی برای مشتریان بوده است از این رو به عنوان یک استراتژی برای تبلیغات در بازار و ارتباط با مشتری در کلیه کسب و کار های اینترنتی مطرح است.

در مدل کسب و کار رایگان ، مشتریانی هستند که از پیشنهاد و خدمات رایگان یک شرکت یا کسب و کار استفاده میکنند.

تبلیغات حرفه ای
تبلیغات حرفه ای

برای مثال فیسبوک 1 نمونه از کسب و کار رایگان میباشد ، که با گذاشتن اپلیکیشن رایگان  در اختیار عموم مردم ، و ارائه خدمات رایگان باعث بالا رفتن میزان کاربران خود میشود .(2.2 میلیارد کاربر در فیسبوک)

وقتی تعداد اعضای فیسبوک تا این حد بالاست،نمایش تبلیغات در این شبکه مساویست با دیده شدن آن ها در مقیاسی بزرگ و از طرفی هزینه های نمایش این تبلیغات به حساب فیسبوک واریز میشود.

به این نوع از تبلیغات ، تبلیغات حرفه ای میگویند.

هر نوع کسب و کار،قسمتی از محصولات و خدمات دارد که میتواند آنها را رایگان در اختیار مردم و جامع هدف خود قرار دهند.

تبلیغات حرفه ای

مدل تبلیغات حرفه ای ، اگر کسی بخواهد از حداقل امکانات و خدمات کسب و کار شما استفاده کند هزینه ای نمی پردازد، اما در صورتی که بخواهد از قابلیت های اضافه تر شما استفاده کند ، مجبور به پرداخت هزینه خواهد بود.

روش طعمه و شکار

در تبلیغات حرفه ای این روش ، پیشنهاد رایگان  یا بسیار ارزان قیمت ارائه میشود تا مشتری را برای خرید بعدی تشویق کند.این یک استراتژی تجاری است که در آن ، یک کالای پایه با قیمتی پایین یا به صورت رایگان ، به منظور افزایش فروش کالاهای مکمل و جانبی، به مشتری فروخنه می شود.

کانون آگهی و تبلیغات سورنو برای ارائه خدمات و مشاوره رایگان همراه شما میباشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.