چگونه در اسکایپ Skype تماس بگیرم؟ _ سورنو

چگونه در اسکایپ Skype تماس بگیرم؟ _ سورنو

اسکایپ Skype نرم افزاری است که به شما امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری را طریق اینترنت  به صورت رایگان را فراهم می کند .

اسکایپ یک گزینه عالی محسوب می‌ شود زیرا هم از طریق کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت، تلفن منزل، تلویزیون و یا حتی تجهیزاتی مثل ایکس باکس نیز قابل استفاده می باشد .

این نرم افزار کیفیت بالایی در انتقال صدا و تصویر دارد و مانند دیگر برنامه های مشابه در هنگام برقراری ارتباط دچار قطعی و یا نویزهایی که باعث اختلال در صدا می شوند، نمی شود .

 

نحوه استفاده از اسکایپ Skype

پس از دانلود و نصب برنامه اسکایپ Skype و ورود به برنامه ، نخستین کار پیش روی شما افزودن مخاطبین خود به برنامه می باشد. شما می توانید این کار را با یکی از دو راه که در پیش روی شما می باشد، انجام دهید.

به برنامه اسکایپ اجازه دسترسی به مخاطبین خود را بدهید.

نام کاربری هر مخاطب را به دلخواه به برنامه اسکایپ بیافزائید.

اسکایپ skype
اسکایپ skype

نحوه اضافه کردن مخاطبین

در کادر سرچ   ( Search )   نام مخاطب مورد نظر را سرچ می کنیم . مخاطب را انتخاب کرده و صفحه کاربری فرد مورد نظر باز می شود و می توانید در آنجا تماس صوتی و یا تصویری بگیرید و اگر نیاز به پیام متنی داشته باشید  در همان صفحه میتوانید این کار را انجام دهید.

اگر از ویندوز استفاده می کنید پس از سرچ نام فرد مورد نظر ، در صفحه باز شده گزینه ی  Add to contacts   را انتخاب و گزینه سند send  را می زنیم .

بعد از انجام این کار در کادر سمت چپ ،  آیکون فرد را به صورت سبز مشاهده می کنید. اگر از ویندوز استفاده می کنید برای تماس با راست کلیک کردن بر روی آیکون و گزینه call می توانید تماس خود را انجام دهید .

بعد از اتصال در صفحه شما امکانات ، ارسال متن ،تماس تصویری ، ارسال فایل ، قطع میکروفن و پایان تماس ظاهر می شود .

اسکایپ skype
اسکایپ skype

تماس با مخاطب

مخاطبی را که می خواهید با آن تماس بگیرید انتخاب کنید و سپس دکمه تماس صوتی یا  تماس تصویری را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک تماس گروهی برقرار کنید، روی علامت + کلیک کنید به سادگی یک شرکت‌کننده دیگر را به  صفحه اضافه کنید .

در صورتی که می خواهید صفحه نمایش خود را با استفاده از اسکایپ اشتراک بگذارید از گزینه share screen    استفاده کنید .

اسکایپ skype
اسکایپ skype

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.