کانون تبلیغاتی در شیراز چه خدماتی را انجام می دهند؟ _ سورنو

کانون تبلیغاتی در شیراز چه خدماتی را انجام می دهند؟ _ سورنو

کانون تبلیغاتی در شیراز با ارائه‌ی انواع خدمات برندینگ ، مارکتینگ و تبلیغات به شما کمک می کند تا مخاطبین مورد نظر خود را یافته و به آسانی به یک برند تبدیل شوید.

مارکتینگ _ کانون تبلیغاتی در شیراز

مارکتینگ یا بازاریابی اقدامی است برای تحقیقات از بازار در جهت شناخت نیازها و تمایلات مشتریان ، و به دنبال آن تبلیغ و فروش محصولات و یا خدمات کسب و کار شما.

هر شرکت و سازمانی برای رشد استراتژی های خود  باید به واسطه یک کانون تبلیغاتی  در جهت پیشرفت خود اقدام نماید.

مارکتینگ شامل تحقیق ، هدف گیری ، ارتباطات و روابط عمومی است.

مارکتینگِ کانون تبلیغاتی در شیراز مخاطب را آماده دریافت اطلاعات و تماس با فروشنده  می نماید.

کانون تبلیغاتی در شیراز
مارکتینگ/سورنو

برندینگ _ کانون تبلیغاتی در شیراز

برندینگ یا استراتژِی برند سازی ، فعالیتی است که باعث افزایش آگاهی از برند و تقویت جایگاه برند در ذهن مخاطب می شود.

برندسازی فرآیند ایجاد یک درک قوی و مثبت از یک شرکت، محصولات یا خدمات آن در ذهن مشتری با ترکیب عناصری مانند لوگو، رنگ سازمانی، شعار تبلیغاتی، طراحی با یک موضوع ثابت در تمام ارتباطات بازاریابی است .

کانون تبلیغاتی در شیراز با تدوین یک استراتژی مناسب و ارزیابی سلامت برند و شعار یک برند و ایجاد مفاهیم هویتی به برند سازی موثر در شرکت شما کمک میکند تا خود را از رقبای خود متمایز کنید و یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد کنید.

کانون تبلیغاتی در شیراز
برندینگ/سورنو

تبلیغات

تبلیغات راهی برای بازاریابی کسب و کار شما به منظور افزایش فروش و آگاه کردن مخاطبان از محصولات یا خدمات شما است . تبلیغات بخشی از برندینگ است ، که میتواند باعث تغییر نگرش و برداشت مردم از کسب و کار شما باشد .

کانون تبلیغاتی در شیراز میتواند با یک مشاوره حرفه ای به ارزیابی کسب و کار و خدمات و محصولات شما بپردازد .

و پس از بررسی بازار هدف و رقبای شما  به تشخیص موثرترین روش در تبلیغات و بازدهی هر چی بیشتر آن کمک کند.

تبلیغات در اینستاگرام

تولید رسانه ای – کانون تبلیغاتی در شیراز

یک کانون تبلیغاتی میتواند با تولید تیزرهای  ویدئویی و رادیویی ،با استفاده از متن و نریشن مناسب  به شما برای یک تبلیغ حرفه ای کمک کند.

ساخت موشن گرافی ، انیمیشن ، تولید برنامه های زنده ی اینترنتی  و تلوزیونی از دیگر خدمات کانون تبلیغاتی در شیراز است.

طراحی تجربه کاربری ( ux )

کانون تبلیغاتی در شیراز با ارائه راهکارهای کسب و کار مبتنی بر وب  سایت و موبایل و ساخت و توسعه اپلیکیشن های مناسب ، میتواند انتخاب مناسبی برای پیشبرد اهداف کسب و کار شما باشد .

پس از طراحی وب سایت  به طراحی تجربه کاربری آن پرداخته می شود. به عنوان مثال یک وب سایت را در نظر بگیریم. اگر تجربه  و روند خرید در وب برای مشتری طولانی و پیچیده باشد، تجربه کاربری او بد خواهد بود . در عوض اگر تجربه خرید او آسان و بدون هیاهو باشد، در این صورت UX یک تجربه خوب در نظر گرفته خواهد شد. هر چه کاربر تجربه بهتری از وب سایت شما داشته باشد احتمال آنکه وقت بیشتری در وب سایت  شما بگذراند بیشتر است .

کانون تبلغات در شیراز می تواند با یک آنالیز حرفه ای تجربه کاربری وب سایت شما را بررسی کند و برای بالا بردن  ux وب سایت شما راهکارهای مناسب را ارائه دهد.

 طراحی و اجرای کمپین

یکی از بهترین ابزارهایی که می‌تواند به هر کسب‌ و کار کمک کند تا به جایگاه مناسبی در بازار دست یابد  اجرای کمپین‌های تبلیغاتی است.

کمپین تبلیغاتی  می تواند در رشد کسب و کار هر سازمان کمک کننده باشد و باعث افزایش فروش، آگاهی از برند و یا وفاداری مشتریان گردد. معمولا تبلیغات در مورد خود برند، محصولات و یا خدمات یک سازمان از چند رسانه به صورت همزمان با یک هدف مشخص انجام  می شود تا  بازدهی قابل قبول تری داشته باشد .

کمپین ها می توانند تبلیغات در اینستاگرام یا تبلیغات محیطی و رسانه ای باشند . اکثر شرکت ها و سازمان برای هرفصل خود یک کمپین طراحی میکنند .

رسانه‌های مناسب برای اجرای کمپین های تبلیغاتی شامل شبکه‌های تلوزیونی و رادیویی، روزنامه‌ها و مجله‌ها، بیلبوردها، سایت‌های پربازدید، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی هستند که بسترهای بازاریابی سنتی و دیجیتال را تشکیل می دهند .

کانون تبلیغاتی در شیراز با اجرای کمپین های تبلیغاتی میتواند انتخابی مناسب برای معرفی برند شما باشد.

کانون تبلیغاتی در شیراز
کمپین تبلیغاتی/سورنو

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین

هرشرکت و یا سازمان از کانال های دیجیتالی مانند: ایمیل و وب سایت ها ، موتور جستجوی گوگل، رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان فعلی و آینده شان استفاده می کنند . و همین ابزارها بستر مناسبی برای بازاریابی مخاطبین هدف و رسیدن به فروش و معرفی خدمات شماست .

بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کاری مثمر ثمر است. صرفنظر از اینکه شرکت و سازمان شما چه خدماتی دارد و یا چه چیزی می فروشد، بازاریابی دیجیتال  می تواند در ساخت تجربه رابط کاربری، شناسایی نیاز مخاطبان و تولید ارزش با محتوای آنلاین نقش اساسی داشته باشد .نکته قابل تذکر اینکه هر کمپانی و یا سازمان می بایست بازاریابی دیجیتال را بر اساس اهداف خود پیاده سازی کنند .

کانون آگهی و تبلیغات سورنو در تمام زمینه های تبلیغاتی در کنار شماست..

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.