10 دلیل اصلی انتخاب طراحی سایت وردپرس – سورنو

10 دلیل اصلی انتخاب طراحی سایت وردپرس – سورنو

طراحی سایت وردپرس از سال 2003 راه اندازی شده است و محبوب ترین نرم افزار وبلاگ نویسی در بازار است. در چند سال گذشته، وردپرس به نرم افزار مدیریت محتوا برای وب سایت های غیر وبلاگ نویسی تبدیل شده است. در اینجا 10 دلیل اصلی برای محبوبیت وردپرس و اینکه چرا ممکن است بخواهید به یک پلت فرم وردپرس برای وب سایت شرکت خود تغییر دهید، آورده شده است.

1. سهولت استفاده

استفاده از طراحی سایت وردپرس بسیار آسان است و دارای یک رابط بصری است. افزودن صفحات جدید، پست های وبلاگ، تصاویر و غیره به طور منظم بسیار ساده است و می تواند به سرعت انجام شود. از آنجایی که فناوری بسیار ساده است، زمان صرف شده برای قالب بندی بسیار کاهش می یابد.

2. وب سایت خود را از هر رایانه ای مدیریت کنید

وردپرس مبتنی بر مرورگر است. می توانید از هر رایانه متصل به اینترنت وارد شوید و سایت خود را مدیریت کنید.

طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرس

3. بدون نیاز به ویرایش HTML یا نرم افزار FTP

طراحی سایت وردپرس یک سیستم مستقل است و نیازی به نرم افزارهای ویرایش HTML (مانند Adobe Contribute یا Dreamweaver) ندارد. شما می توانید یک صفحه یا پست وبلاگ جدید ایجاد کنید، متن را قالب بندی کنید، تصاویر را آپلود کنید (و آنها را ویرایش کنید)، اسناد، فایل های ویدئویی، گالری تصاویر و غیره را بدون نیاز به نرم افزار HTML یا FTP اضافی آپلود کنید.

4. موتورهای جستجو سایت های وردپرس را دوست دارند

کد پشت وردپرس بسیار تمیز و ساده است که خواندن و فهرست بندی محتوای سایت را برای موتورهای جستجو آسان می کند. علاوه بر این، هر صفحه، پست و تصویر می تواند کلمات کلیدی متا تگ، توضیحات و عنوان خاص خود را داشته باشد و برای کلمات کلیدی خاص بهینه شود و امکان بهینه سازی بسیار دقیق برای موتورهای جستجو را فراهم کند. همچنین می‌توانید از برچسب‌ها برای تقویت بیشتر تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو استفاده کنید.

5. شما کنترل سایت خود را دارید

دیگر منتظر نباشید تا طراح وب شما به روز رسانی های ساده سایت شما را انجام دهد. باطراحی سایت وردپرس، تقریباً تمام جنبه های سایت خود را کنترل می کنید و به راحتی می توانید آن به روز رسانی های ساده را خودتان انجام دهید.

6. طراحی سایت وردپرس شما 100٪ قابل تنظیم است

وردپرس به عنوان موتور برای وب سایت شما عمل می کند. ظاهر سایت را می توان 100% سفارشی کرد تا برند شما بتواند در سایت شما بدرخشد و تجربه ای منحصر به فرد را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند.

طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرس

7. یک وبلاگ داخلی و آماده کار است

از آنجایی که طراحی سایت وردپرس در ابتدا به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی ایجاد شد، قابلیت های وبلاگ نویسی داخلی هستند و در صورت تمایل به راحتی می توان آنها را ادغام کرد. راه‌اندازی اشتراک‌های RSS/ایمیل در وبلاگ، قابلیت‌های نظر دادن، و افزودن خودکار جدیدترین پست‌های وبلاگ به صفحات دیگر سایت (مثلاً صفحه اصلی شما) برای راه‌اندازی بسیار ساده است و به گسترش شرکت شما کمک می‌کند. دسترسی داشته باشید و سایت خود را پویاتر و تعاملی تر کنید.

8. کارکرد سایت خود را با افزونه ها گسترش دهید

آیا می خواهید یک تقویم رویداد، گالری ویدئو، فید توییتر، جعبه هواداران فیس بوک و موارد دیگر را به سایت خود اضافه کنید؟ وردپرس این امکان را با افزونه هایی فراهم می کند که اکثر آنها رایگان هستند یا قیمت بسیار مناسبی دارند.

9. سایت شما می تواند با رشد کسب و کار شما رشد کند

طراحی سایت های وردپرسی بسیار مقیاس پذیر هستند. شما می توانید صدها هزار صفحه یا پست وبلاگ در سایت خود داشته باشید و عملکرد سایت کمترین آسیبی نخواهد دید.

10. چندین کاربر داشته باشید

به عنوان مدیر یک سایت وردپرس، می توانید چندین کاربر را برای وب سایت تنظیم کنید و سطوح دسترسی و قابلیت ها را به هر کاربر اختصاص دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.